2 pokojowe + adaptacja strychu, zamiana na parter

Mieszkanie na sprzedaż
560 000 PLN , Pow. 51,37 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
51,37 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz , Deotymy
Rok budowy:
1920
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
NIK976910
Cena za m2:
10 901 PLN
2 pokojowe mieszkanie + strych do adaptacji obok mieszkania. Gdańsk Wrzeszcz ul. Deotymy.

Mieszkanie jest słoneczne, wyremontowane, znajduje się w ładnie odnowionej dwupiętrowej kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko tramwaju, blisko plaży, w spokojnej okolicy. W klatce jest tylko 5 mieszkań, spokojni sąsiedzi.

Mieszkanie o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej  32,12m2 , po podłodze ok. 40m2,  ze względu na skosy - 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią oraz  z możliwością adaptacji przyległego strychu na odrębne mieszkanie ok.30m2. Strych jest w bardzo dobrym stanie, posiada również antresolę z oknem,  gdzie można zrobić sypialnię.

Właściciel mieszkania posiada zgodę wspólnoty oraz wydane w 2020r warunki zabudowy na wyodrębnienie dodatkowego lokalu mieszkalnego poprzez przebudowę i nadbudowę poddasza. Posiada projekt budowlany w celu realizacji tej inwestycji.

Wcześniej, w 2007 roku uzyskał również zgodę wspólnoty i warunki zabudowy na adaptację poddasza i powiększenie swojego mieszkania.

Ze względu na zmianę swoich planów życiowych planuje jednak sprzedać mieszkanie i odstąpić nowemu właścicielowi możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkalne.

Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane, umeblowane w sposób spójny, wszystkie zabudowy i komody pozostaną.
Ogrzewanie mieszkań gazowe, do mieszkania przynależy piwnica.

Oba mieszkania nadają się pod wynajem długoterminowy ze względu na komunikację, bliskość uczelni - Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego. Mogą być również wynajęte dla turystów za względu na bliskość morza i dobry dojazd do Gdańska.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne znajdują się przy ulicy.

Proponowana cena 560 000zł obejmuje sprzedaż mieszkania wraz z odstąpieniem możliwości adaptacji przyległego poddasza na cele mieszkalne, przepisanie warunków zabudowy na nabywcę. 

Możliwa zamiana na tańsze mieszkanie z ogródkiem w Gdańsku - z dopłatą.
Nieprawidłowy adres E-mail