Węsiory - działka budowlana

Działka (Budowlana) na sprzedaż
79 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 464 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Węsiory
  • Numer oferty : NIK880445
  • Cena za m2 : 54 PLN

Kaszuby - Węsiory - gmina Sulęczyno. Działka budowlana [1464m²] pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w centrum Kaszubskiej wsi letniskowej - Węsiory na Pojezierzu Kaszubskim. W sąsiedztwie domki jednorodzinne, las. Teren płaski, równy, suchy w kształcie prostokąta. Uzbrojenie: prąd, woda. Wydane warunki zabudowy.

Działka idealna na inwestycję pod sezonowy wynajem dla letników.

Miejscowość oddalona ok. 65km od Trójmiasta.

Gmina Sulęczyno leży w południowo- zachodniej części powiatu nad rzeką Słupią miejscami przypominającą górski potok. W gminie znajdują się jeziora Mausz (gdzie raj znajdą nie tylko żeglarze i kajakarze ale także płetwonurkowie), Węgorzyno i Gowidlińskie, na którym odbywają się regaty o puchar Jeziora Gowidlińskiego.

Na terenie gminy leży część Gowidlińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu ze wzgórzami morenowymi i równinami sandrowymi. Najbardziej znanym walorem turystycznym gminy Sulęczyno jest cmentarzysko Gotów z okresu rzymskiego (I-II wiek naszej ery) w Węsiorach. Składa się ono z dwudziestu kurhanów, czterech kamiennych kręgów i ponad 140 grobów, leżących na stoku zalesionego wzgórza.

Innym walorem turystycznym jest zespół pałacowo-dworski wzniesiony w XVIII wieku przez rodzinę Heidensteinów, w którym mieści się atrakcyjny hotel i leśny ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy. W centrum Sulęczyna znajduje się neogotycki kościół z 1874 roku.

Więcej informacji prześlę na maila bądź udzielę telefonicznie.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opis i zdjęcia objęte są ochroną praw autorskich, osobistych i majątkowych stanowiąc własność w świetle prawa autorskiego. Rozpowszechnianie i wykorzystywanie ich bez pisemnej zgody autora jest naruszeniem praw autorskich i prowadzi do poniesienia odpowiedzialności prawnej.