Dom dla rodziny - Gdynia Leszczynki

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
1 400 000 PLN , Pow. 220 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
220 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdynia Leszczynki , Stoigniewa
Rok budowy:
2004
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
NIK575285
Powierzchnia działki:
415 m2
Cena za m2:
6 364 PLN
Przestronny i wygodny dom w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Dom na wzgórzu, usytuowany na skarpie na działce o powierzchni 415 m2. Ekspozycja południowa daje pomieszczeniom dużo światła i ciepła a brak bezpośredniego sąsiedztwa poczucie przestrzeni.
Dom o powierzchni użytkowej 191 m2 wybudowany został w 2004 roku, ma trzy kondygnacje, każda z nich ma inny charakter i pełni różne funkcje.
Poziom „0” - to przestrzeń gospodarcza , tu znajdują się dwa pomieszczenia - jedno o pow. ok. 10 m2 z piecem grzewczym , gazowy dwufunkcyjny, drugie o pow. ok. 25 m2 z oknem i wyjściem na zewnątrz, może być wykorzystane jako lokal pod wynajem albo pomieszczenie klubowe, sala gimnastyczna dla właścicieli domu.
Poziom „1” - to strefa dzienna , gdzie koncentruje się życie rodziny, wspólne spędzanie czasu, spotkania z przyjaciółmi. Na tym poziomie znajdują się :
- jasny i przestronny salon ( pow. 31,7m2) z dużymi oknami i wyjściem na balkon
- kuchnia z dużą jadalnią o łącznej pow. 15 m2 - z szerokim wyjściem do ogrodu , który otoczony zielonymi krzewami od strony zachodniej jest doskonałym miejscem na popołudniowy odpoczynek po dniu pracy
- pokój o pow. 10,5 m2 - mogący pełnić funkcję gabinetu ( miejsca do pracy ) , pokoju gościnnego
- mała łazienka z kabiną prysznicową
Szerokie schody prowadzą na piętro - strefę ciszy i wypoczynku - gdzie mieszczą się :
- przestronny 18 metrowy hall z pojemną szafą
- pokoje o powierzchniach 12,5m2 , 13,2m2 oraz 15,2 m2 - największy z nich został podzielony na dwie odrębne strefy - małą sypialnię i część dzienną - to doskonała przestrzeń na przykład dla osoby starszej
- duża łazienka z oknem o pow. 12,2 m2.
Dom posiada nieużytkowe poddasze - służące mieszkańcom za miejsce do przechowywania różnych rzeczy.
Na działce, bezpośrednio przy ulicy znajdują się dwa garaże. Ze względu na ich usytuowanie na działce istnieje możliwość nadbudowy kilkunastometrowego pomieszczenia lub urządzenia na dachu garażu pięknego słonecznego tarasu.
W domu zamontowano :
- okna PCV
- na podłodze - w pokojach i salonie - panele, w holu, kuchni i łazienkach - kafle - w tych miejscach jest ogrzewanie podłogowe
W salonie istnieje możliwość zainstalowania kominka z rozprowadzeniem ciepła na pomieszczenia na piętrze.
Dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Dach skośny pokryty blacho-dachówką umożliwia zamontowanie paneli solarnych. Dom będzie tani w utrzymaniu i przyjazny środowisku.
Dom dzięki układowi pomieszczeń ma duże możliwości ich wykorzystania - doskonale sprawdzi się jako miejsce dla rodziny wielodzietnej, rodziny trzypokoleniowej, osób pracujących w domu lub chcących czerpać dodatkowe dochody z wynajmu pomieszczenia.
Cicha i spokojna ulica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, bliskość do przelotowej ulicy Gdyni oraz Obwodnicy to dodatkowe walory tej nieruchomości.
Polecam i zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail